Obchody 85-lecia PZK. Listy gratulacyjne.
Dodane przez SP5ELA dnia 2015-02-27 / 21:16
Koleżanki i Koledzy

Na okoliczność obchodów 85 rocznicy powstania Polskiego Związku Krótkofalowców, na moje ręce, od przedstawicieli władz administracyjnych, samorządowych i od zaprzyjaźnionych organizacji, spłynęło szereg listów gratulacyjnych. Wszystkie w bardzo ciepłym i przyjaznym tonie wypowiadają się na temat dotychczasowej działalności i osiągnięć naszego stowarzyszenia. Za te miłe i budujące słowa skierowane pod naszym adresem, wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że ta przychylność władz będzie korzystnie działała na rzecz dalszego rozwoju krótkofalarstwa w Polsce i na świecie, oraz przyniesie wymierne korzyści w dalszym rozwoju PZK.

Również bezpośrednio do mnie list z podziękowaniami za niezapomniane wrażenia związane z uczestnictwem w spotkaniu inaugurującym obchody rocznicowe, przesłał Don Beattie G3BJ – Przewodniczący Komitetu Wykonawczego 1 Regionu IARU. Jest pod ogromnym wrażeniem gościnności i otwartości z jaką spotkał się w Polsce. Należy tutaj podkreślić, że była to Jego pierwsza oficjalna wizyta w kraju członkowskim 1 Regionu IARU.

Dziękuję również wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie na spotkanie, również za to, że pomimo jego przedłużenia się, pozostali z nami do końca.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Prezes PZK

Patronat MG


WRM MON


UKE MGUKE


UKE


LOK


PCK


wojt Rudniki


Delta