3. Zjazd Techniczny SP już za dwa tygodnie!
Dodane przez 3z6aef dnia 2014-08-30 / 21:42
3. Zjazd Techniczny SP już za dwa tygodnie!

Już tylko dwa tygodnie zostały do 3. Zjazdu Technicznego SP w Burzeninie. Dotychczas zarejestrowało się 133 uczestników - większość na pobyt trzydniowy. Rejestracja nie jest co prawda obowiązkowa, ale warto to zrobić, gdyż organizatorzy zapewniają wtedy spersonalizowane identyfikatory i drobne upominki.

W czasie Zjazdu rozstrzygnięty będzie konkurs na "Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie", który w tym roku odbywa się po raz piąty. Mamy już kilka zgłoszeń - wszystkie bardzo interesujące - czekamy na kolejne!

Warto przyjechać do Burzenina choćby dla samych wykładów i prezentacji, których będzie aż - nie tylko technicznych. Dodatkową atrakcją będzie piątkowa projekcja filmu Adama Ustynowicza "Chopin - the Space Concert".

Wzorem ubiegłorocznego spotkania przygotowaliśmy również typowe warsztaty elektroniczne. W kategorii JUNIOR młodsi wiekiem uczestnicy będą mogli spróbować swych sił w montażu prostego układu elektronicznego. W kategorii SENIOR będzie to użyteczne w krótkofalarskim hobby urządzenie, które będzie można praktycznie wykorzystać na swojej radiostacji.

Wszystkie szczegóły i informacje na stronie http://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl
 Zjazdu Technicznego SP.

Zapraszamy do Burzenina na 3. Zjazd Techniczny SP!

[info: Waldemar 3Z6AEF]