Kalendarz Zawodów Krajowych na rok 2013
Dodane przez SP5ELA dnia 2012-10-27 / 23:59
Kalendarz Zawodów krajowych na rok 2013

Wzorem lat 2011 i 2012 w Kalendarzu Zawodów Krajowych na 2013 zostanie utworzona kolumna w której będą publikowane wyniki zawodów. W kolumnie tej w wierszu odpowiadającym pozycji danych zawodów, po umieszczeniu wyników zawodów, będzie widoczna data dostarczenia wyników oraz odnośnik (link) do dokumentu PDF.

Tym sposobem dla każdej pozycji w Kalendarzu Zawodów Krajowych są do pobrania (wyświetlenia na ekranie) oryginalne wyniki zawodów dostarczone przez organizatorów. Dla koleżanek i kolegów, którzy będą analizować regulamin zawodów oraz wyniki zawodów będzie to dużym ułatwieniem, pod warunkiem że takowe wyniki zawodów będą wysłane do PZK. Publikować będziemy tylko te wyniki, które zostaną przesłane nam bezpośrednio przez organizatora.

Nie będziemy umieszczać wyników poprzez podawanie pośrednich nie zawsze pewnych źródeł (linków). Dlatego proszę organizatorów zawodów, tych które są zawarte w Kalendarzu Zawodów Krajowych do przysyłania wyników na adres sp2jnk@pzk.org.pl celem ich opublikowania na stronie PZK. Tak skonstruowane Kalendarze Zawodów Krajowych będą dostępne za lata ubiegłe, co na pewno ułatwi dokonywanie analiz i ustalenia swej własnej strategii przed wzięciem udziału w zawodach. Zarówno regulamin jak i wyniki będę w jednym miejscu, co zapewne zaoszczędzi kłopotów i czasu w ich poszukiwaniu i analizie.

Ponadto przypominam, że ostateczny termin wysyłania zgłoszeń do Kalendarza Zawodów Krajowych na rok 2013 upływa z dniem 15 listopada 2012.

Zastępca Prezesa PZK ds. sportowych

Zbigniew Mądrzyński SP2JNK