Wolne miejsce na obozie w m. Próchnówko
Dodane przez SP3EA dnia 2012-06-27 / 16:22
W dniu 29 czerwca dodzwonił się do mnie kol.SQ3A który zarezerwował sobie miejsce na obozie ZHP w Próchnówku w stanicy ZHP Komendy Hufca Piła.

Tak więc obsada obozów przedstawia się następująco:
Organizator akcji SP3EA
Zgodnie z porozumieniem podpisanym pomiędzy Komendą Hufca ZHP w Pile a Oddziałem Nadnoteckim PZK również w tym roku krótkofalowcy będą pracować na stanicy Komendy Hufca Piła z miejscowości Próchnówko nad jeziorem Betyń.
Miejscowość znajduje się w województwie zachodniopomorskim w gminie Mirosławiec, oznaczenie WZC-03.

Są już ustalone terminy obozów i tak:
Pobyt na stanicy jest dla dwóch osób. Komenda Hufca zapewnia bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w namiocie. Klub SP3ZBY zapewnia antenę FD-4 wraz z kablami oraz zasilanie energią elektryczną.

Krótkofalowcy ze swojej strony przyjeżdżają ze swoim sprzętem radiowym i w porozumieniu z komendantem stanicy po ustaleniu terminu prowadzą podstawowe szkolenie teoretyczne i praktyczne na radiostacji używając znaku stacji klubowej SP3ZBY/1. Można także używać swojego znaku do pracy z obozu.

Nie mając więcej zgłoszeń od członków oddziału macierzystego postanowiłem przekazać informację o jednym wolnym terminie tj. od 30 lipca br. do 08 sierpnia br. do ogólnej wiadomości innych krótkofalowców w kraju. Może ktoś skorzysta z tej oferty.

Nadmieniam że pobyt na stanicy jest całkowicie bezpłatny, dojazd na koszt własny.

Czekam na zgłoszenie, kto szybszy ten dostanie rezerwację na pobyt.

Telefon kontaktowy SP3EA kom.660-47-53-54.

Organizator Adam SP3EA