Kalendarz Zawodów Krajowych na rok 2011.
Dodane przez sp3iq dnia 2010-12-20 / 18:06

Kalendarz Zawodów Krajowych na rok 2011 jest już w końcowej fazie edycji. Kalendarz ten jest dostępny dla wszystkich na portalu PZK w podmenu „zawody”. Ze względu na termin wydawniczy miesięcznika Świat Radio, Kalendarz Zawodów Krajowych został przekazany do Redakcji Świat Radio celem publikacji, już w dniu 10 grudnia. Niestety po tym terminie zostało wprowadzonych kilka korekt, co spowoduje, że wprowadzone korekty nie będą zawarte w wydaniu Świątecznym miesięcznika Świat Radio.


Z uwagi na wcześniejszy w tym roku termin zgłaszania regulaminów, obecnie korekt w porównaniu do ubiegłych lat jest znacznie mniej, nie mniej jednak nie udało się ich całkowicie wyeliminować. Oczywiście pewne korekty w regulaminach zawodów krajowych są wprowadzane w ciągu roku z uwagi na różne ważne powody, bardzo często organizacyjne. Tym więc sposobem Regulamin Zawodów Krajowych publikowany na portalu PZK, jest zawsze aktualny.  Zachęcam więc wszystkich którzy będą uczestniczyć w zawodach do sprawdzania aktualnych informacji, które są zawarte w wersji źródłowej  na portalu PZK. Niniejszym ponawiam prośbę do organizatorów o zgłaszanie wszystkich ewentualnych zmian na adres mailowy sp3iq@pzk.org.pl .

Wszystkim którzy w roku 2011 podejmą decyzję udziału w zawodach, życzę udanych startów i osiąganie jak najlepszych wyników w rywalizacji sportowej.

Bogdan Machowiak SP3IQ, wiceprezes PZK ds sportowych.
sp3iq@pzk.org.pl